Багато жителів України знають, що таке онлайн позики і регулярно користуються такими послугами. Навіть якщо Ви раніше не чули про такі позики, тут немає нічого складного, розібратися можна всього за кілька хвилин.

Онлайн позики на картку відрізняються тим, що оформлення заявки і видача коштів проводяться через Інтернет. Позичальнику потрібно лише заповнити кілька полів, відправити заявку на позику і трошки почекати, поки кошти надійдуть на карту.

Пропонуємо ознайомитися з компаніями, які легко і швидко дають позики онлайн: 

Знайдено 11 кредиторів
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Сслоун кредит онлайн
Так 1-30 дн. 1.65 % 18-65 400 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Акція
Кредит \\
Так 1-31 дн. 1.79 % 18-70 100 грн. 5000 грн.
Детальніше
Кредит "Осінній" — під 0%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.9 % 20-69 500 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит – до 6000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Ні 1-60 дн. 2 % 18-60 400 грн. 10000 грн.
Детальніше
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.6 % 18-70 500 грн. 3000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10 днів під 0,01%

Цей спосіб зручний для тих, кому подобається замовляти послуги навіть не виходячи з дому, місця роботи, навчання. Також він підходить для позичальників, яким гроші потрібні терміново до зарплати, адже далеко не всі кредитні офіси і ломбарди працюють цілодобово.

На нашому сайті зібрані компанії, які пропонують видачу позик через Інтернет. Тут можна знайти не тільки назви цих компаній і посилання на їх сайти, але також базову інформацію про них, процентні ставки, відгуки і основні вимоги.

Повернення коштів також проводиться через Інтернет, шляхом звичайного банківського переказу або іншими способами. Це робить онлайн позики швидким і зручним способом отримати невелику суму.

Онлайн позики на карту без відмови

Коли потрібні кошти, багато хто вирішує відвідати банк і взяти там кредит. Але це завдання не з простих, оскільки пов’язана з бюрократією, а згоду дають не всім. Саме тому онлайн позика на картку без відмови нерідко більш популярна, ніж звичайні кредити.

Ні для кого не секрет, що багато громадян нашої країни працюють неофіційно. Тому у них немає можливості взяти довідку про доходи, яка часто повинна бути для отримання банківських кредитів. При цьому мікрокредитні компанії зазвичай не вимагають таку довідку, тому вони швидко видають онлайн позику на картку без відмови навіть безробітним або тим, хто працює і отримує свій дохід неофіційно.

Також банківські організації досить рідко кредитують студентів. Вони не готові працювати з тими, хто поки ще вчиться, навіть при наявності роботи. Але мікрофінансові організації цілком підходять навіть для студентів, при досягненні повноліття. Те ж стосується швидких кредитів для пенсіонерів різних вікових груп, яких МФО обслуговують без перевірок і рідко дають відмови.

Мікрокредитні компанії зазвичай безвідмовні і лояльні до більшості своїх клієнтів. Тим більше,  від клієнтів потрібен мінімум документів. Імовірність отримання онлайн позики набагато більша, ніж при подачі заявки у звичайні банки.

На рішення МФО впливає кількість позик, які клієнт брав раніше. Чим частіше клієнт звертається за грошима і чим менше сума йому потрібна, тим простіше буде отримати онлайн позику на картку без відмови. Деякі позичальники навіть подають заявку відразу на декількох сайтах, щоб збільшити ймовірність отримання грошей. Це вигідний спосіб, але використовувати його треба обережно, щоб не отримати відразу кілька позик.

Як отримати позику онлайн на картку

Щоб отримати онлайн позику на карту, для початку слід вибрати компанію, яка Вам підходить. Для цього ми склали зручний список з основних українських МФО, що пропонують вигідні умови для клієнтів.

Вибрати компанію не складно, для цього потрібно лише визначитися, що для Вас важливіше. Якщо цікавлять мінімальні переплати по кредиту, тоді можна звернутися  в МФО, які пропонують найменші відсотки або ж безкоштовні кредити для новачків. Якщо ви розраховуєте на більш велику суму, тоді зверніть увагу на компанії, у яких максимальна сума кредиту більше, ніж у інших.

Натисніть кнопку «Заявка на кредит», щоб перейти на сайт конкретної мікрокредітной компанії. Там ви побачите форму для заявки, де потрібно просто заповнити всі обов’язкові поля і натиснути кнопку для відправки. При заповненні вкажіть номер картки, на яку Ви бажаєте отримати кредит. Для цього підходить звичайна карта українського банку, у якої не закінчився термін дії. Якщо такої карти немає, то для отримання онлайн позики її потрібно спочатку оформити. Також може знадобитися відправка фотографії з паспортом або інші дії для підтвердження того, що у Вас є потрібні документи. Різні компанії висувають різні вимоги, але більшість з них готові кредитувати лише перевірених клієнтів.

Час розгляду може бути різним, але зазвичай весь процес триває кілька хвилин. Потім кошти надходять на карту, зазначену Вами при заповненні заявки. Їх можна зняти готівкою через банкомат або використовувати іншими способами.

Скористайтеся списком компаній на нашому сайті, щоб прийняти правильне рішення. Тут є практично вся потрібна інформація для вибору МФО, яка видає позики на карту онлайн, а також посилання для того, щоб швидко перейти на сайт цієї компанії. Від позичальника залишається лише заповнити заявку і чекати, поки компанія схвалить позику і майже миттєво видасть її на банківську карту.