На сьогоднішній день популярними стають мікрокредити та мікропозики. Це кредити невеликих розмірів, що видаються на відносно короткий період (до 30 днів). Зазвичай їх сума не перевищує кілька тисяч гривень, а повернути таку позику кредитору потрібно впродовж кількох днів, тижнів, або ж місяців, що значно менше, ніж у банківських кредитів, але більшості клієнтів такі кредити якраз і потрібні.

Зараз мікрокредити онлайн пропонують багато компаній України. Особливістю такого невеликого кредиту є те, що він повністю оформляється онлайн, без додаткових дзвінків, походів у банк, чи інших незручностей. Оскільки це дуже вигідно, все більше жителів України звертають увагу на цей спосіб кредитування, особливо якщо у них погана кредитна історія чи немає довідки про доходи.

Пропонуємо ознайомитися з компаніями, які видають мікрокредити та мікропозики онлайн:

Знайдено 11 кредиторів
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Сслоун кредит онлайн
Так 1-30 дн. 1.65 % 18-65 400 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Акція
Кредит \\
Так 1-31 дн. 1.79 % 18-70 100 грн. 5000 грн.
Детальніше
Кредит "Осінній" — під 0%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.9 % 20-69 500 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит – до 6000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Ні 1-60 дн. 2 % 18-60 400 грн. 10000 грн.
Детальніше
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.6 % 18-70 500 грн. 3000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10 днів під 0,01%

Взявши мікрокредит, можна отримати кошти на які завгодно потреби, а потім погасити його найбільш зручним способом. Оскільки такі позики видаються на картку, для їх отримування не потрібно звертати до офісу, але якщо у клієнта немає картки, він може швидко отримати мікрокредит готівкою через офіс компанії.

Мікрокредити онлайн – вирішення фінансових проблем

Мікрокредити бувають потрібні для покупки їжі чи оплати житла, навчання чи техніки, вирішення якихось термінових задач. Зручний мікрокредит онлайн на картку дозволяє швидко справитись із цією задачею, без особливих зусиль зі сторони клієнта та за лічені хвилини, при цьому можна відправити заявку онлайн через Інтернет не виходячи із дому.

Хоча банки зазвичай обслуговують клієнтів лише у певні години робочих днів, потреба у коштах може виникнути і вночі чи на вихідних. Багато мікрофінансових організацій дозволяють брати мікропозики цілодобово, навіть на вихідних. Тому такий кредит можна взяти навіть тоді, коли звичайні банки не працюють.

Такі організації дозволяють вирішувати фінансові задачі швидко та без особливих клопотів. Зазвичай клієнтам потрібно лише заповнити заявку на сайті та чекати рішення компанії. При цьому довідка про доходи та хороша кредитна історія вимагаються не завжди, а рішення навіть для нових клієнтів зазвичай позитивне.

Доступні мікропозики в Україні

Особливістю мікрокредитів чи мікропозик в Україні є їх доступність 24/7 та відносно невеликі відсотки по кредиту. Не потрібно довго чекати у чергах чи заповнювати купу паперів, тоді як отримати позику можна просто на картку. Потрібна лише наявність банківської карти, а також необхідно правильно вказати її номер під час заповнення заявки, усе це дозволить швидко отримати кредит та невдовзі його повернути.

Також відзначають те, що мікрокредит доступний онлайн для більшості сучасних категорій клієнтів. Якщо студентам, пенсіонерам, та людям без офіційного працевлаштування зазвичай відмовляють у банках, то мікрокредитні компанії працюють і з цими категоріями. Потрібно лише надати достовірні дані при створенні заявки, при цьому компаніям потрібен лише мінімальний набір інформації.

Багато мікрокредиторів та МФО мають систему лояльності. Чим частіше Ви берете у них мікрокредит, тим менші будуть відсотки при наступному зверненні. Також постійні клієнти таких компаній можуть розраховувати на більші суми та більш тривалий період повернення, оскільки мають кращу репутацію у кредитора.

Як взяти мікрокредит онлайн на картку?

Щоби швидко взяти мікрокредит, скористайтесь послугами нашого сайту та списком мікрокредитних організацій. Тут не тільки розміщена інформація про компанії, але також їх базові умови, відсотки по кредитах, наявність бонусів, мінімальні суми позик, період кредитування та інші дані.

Щоб взяти мікрокредит онлайн на карту, просто виберіть ту компанію, яка Вас цікавить, а потім натисніть “Детальніше” для переходу на сайт кредитора. Там Ви знайдете форму заявки на отримання кредиту, яку потрібно просто заповнити правильними даними. Невдовзі надійде рішення компанії про те, чи готова вона видати потрібну суму.

На сьогоднішній день, мікрокредитування вважають швидким та доступним способом вирішити фінансові проблеми. Наш сайт допоможе вибрати компанію, яка допоможе Вам у цьому. Виберіть ту організацію, яка пропонує найбільш вигідні для Вас відсотки, тарифні плани, та інші умови щодо мікрокредитів.