Всі кредити” (https://allcredit.in.ua) — це інтернет-сервіс із порівняння та підбору короткотермінових позик в Україні. Ми пропонуємо швидко та просто обрати фінансовий продукт, який найбільше підходить для Ваших потреб.

“Всі кредити” – це команда справжніх професіоналів, які готові надати Вам інформацію, що посприяє вибору стабільного, надійного кредитора та прозорих умов.

Дмитро Малаш

Для того, щоб відстежувати тенденції ринку фінансів, оперативно повідомляти про новини та фахово доводити інформацію до користувачів нашого порталу, ми на ексклюзивних правах залучили експерта Дмитра Малаша. Це провідний фахівець на ринку фінансів, автор багатьох публікацій у ЗМІ та статей нашого сайту.

Ми не виступаємо в даному випадку у якості кредитора, та не надаємо жодних кредитів. Наше завдання дати актуальну інформацію про надійних кредиторів, щоб кожен користувач зміг швидко підібрати для себе найбільш вигідний кредит. Відвідавши нашу платформу, у Вас не виникає жодних зобов’язань перед нами. Всі правовідносини відвідувачі нашого сайту будують виключно з мікрофінансовою організацією, в разі подання заявки на отримання кредиту.

Дбаючи про безпеку Ваших особистих даних, та відповідності до закону України “Про захист персональних даних” – ми жодним чином не збираємо інформацію про наших відвідувачів, не вимагаємо та не зберігаємо будь-якої особистої інформації, без Вашої згоди. Вся інформація викладена на сайті є довідковою, і носить виключно інформаційно-довідковий характер.

“Всі кредити” – найкраще Ваше рішення, в подоланні щоденних фінансових питань!

Детальніше про автора.