Якщо раніше отримати гроші терміново без довідок було досить складно, зараз в Україні з’явилися швидкі грошові позики, які нічим не поступаються звичайним кредитам. Завдяки сучасним технологіям, майже кожен повнолітній позичальник може отримати необхідну суму на картку або готівку. Все це без паперової тяганини, довгих черг і очікування.

Ознайомтеся з переліком кредиторів які готові надати швидку позику вже за кілька хвилин:

Знайдено 11 кредиторів
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Сслоун кредит онлайн
Так 1-30 дн. 1.65 % 18-65 400 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Акція
Кредит \\
Так 1-31 дн. 1.79 % 18-70 100 грн. 5000 грн.
Детальніше
Кредит "Осінній" — під 0%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.9 % 20-69 500 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит – до 6000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Ні 1-60 дн. 2 % 18-60 400 грн. 10000 грн.
Детальніше
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.6 % 18-70 500 грн. 3000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10 днів під 0,01%

За допомогою Інтернету, Вам більше не потрібно нікуди йти, щоб отримати гроші в позику. Зазвичай вистачає лише банківської карти і паспорта, щоб можна було оформити позику під відсотки або взагалі без відсотків.

Іноді кошти потрібні терміново, а бездоганна кредитна історія, та й офіційне працевлаштування є не у всіх. Тому отримання позики на карту буде відмінним рішенням для тих, кому важливо швидко отримати на руки необхідну суму.

Як відбувається позика грошей на карту

Щоб отримати грошові позики на карту, потрібно виконати кілька простих кроків. Спочатку слід ознайомитися зі списком мікрофінансових організацій України (МФО), який є на нашому сайті. Оцінити їх можна за такими критеріями:

  • наявність першої безвідсоткової позики (або як ще називають – позика під 0%);
  • розмір денної або річної відсоткової ставки;
  • знижки і акції для клієнтів;
  • максимальна сума і період кредитування;
  • доступні способи отримання і погашення грошової позики.

Вибравши відповідну організацію, треба просто натиснути кнопку «Заявка на кредит». Така заявка зазвичай заповнюється швидко, потрібно вказати лише основні дані.

Після оформлення заявки на позику, зачекайте кілька хвилин. Співробітники МФО розглянуть ваш запит і повідомлять про своє рішення. Надання позики здійснюється дуже швидко, а погасити борг можна багатьма способами.

Умови отримання грошових позик та їх переваги

Існує багато причин, через які термінова грошова позика від МФО є вигіднішою, ніж банківська. Треба відзначити, що банки часто видають свої кредити під заставу, тоді як МФО цього не вимагають. Також банк може розглядати заявку днями, тоді як кредитні організації роблять це кілька хвилин.

Швидкі грошові позики онлайн не вимагають довідок від роботодавця, також не потрібна розписка та інші види документів, які складно отримати. Це скорочує час отримання позики у багато разів.

Крім того, багато кредиторів дозволяє отримувати безвідсоткові грошові позики не тільки по буднях, але також і у вихідні. Кредитні організації готові надати свою допомогу тоді, коли це необхідно клієнтам.

Слід зауважити, що кожна компанія має свої вимоги до клієнтів. Часто потрібно лише щоб клієнт був повнолітнім, а для того, щоби взяти грошову позику, знадобиться банківська картка.

Якщо швидко потрібні гроші в позику, то не зволікайте. На нашому сайті зібрані майже усі кредитори та МФО України, тому Ви можете порівняти їх і підібрати вигідний для себе варіант.

Відповіді на часті запитання (FAQ)

Як взяти онлайн позику?

  • Потрібно скористатися нашим сайтом, порівняти умови кредиторів та вибрати найкращу пропозицію. Після цього перейти на сайт кредитора і оформити заявку на кредит.

Які вимоги до позичальника?

  • Основні вимоги це – вік від 18 до 70 років, наявність паспорта та ІПН, а також наявність стабільного джерела доходу.

Чи можна отримати гроші готівкою?

  • Більшість компаній працюють онлайн і видають кредити на картку. Але є і такі, що мають офіси у різних містах України, тому Ви можете звернутися в такі компанії і отримати гроші готівкою.

Чи можна взяти кредит і не платити відсотків?

  • Багато компаній дають новим клієнтам перший кредит під 0%. Це означає, що Ви можете взяти кредит і не платити відсотків. Проте, це стосується тільки першого займу.