Якщо раніше ті, кому терміново потрібні гроші, довго шукали вихід з цієї проблеми, зараз все набагато простіше. Завдяки Інтернету і сучасним технологіям, можна отримати потрібну суму всього за кілька хвилин.

Мікрофінансові організації, які також називають МФО, пропонують просте рішення таких проблем. При цьому вони також пропонують підтримку для клієнтів і високий рівень обслуговування.

Ознайомтеся з найкращими кредиторами України, які можуть видати гроші терміново:

Знайдено 11 кредиторів
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Сслоун кредит онлайн
Так 1-30 дн. 1.65 % 18-65 400 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Акція
Кредит \\
Так 1-31 дн. 1.79 % 18-70 100 грн. 5000 грн.
Детальніше
Кредит "Осінній" — під 0%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.9 % 20-69 500 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит – до 6000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Ні 1-60 дн. 2 % 18-60 400 грн. 10000 грн.
Детальніше
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.6 % 18-70 500 грн. 3000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10 днів під 0,01%

Багато українців, яким терміново потрібні гроші в кредит, вже оцінили всі вигоди МФО і користуються їх послугами регулярно. Ви також можете легко стати клієнтом таких компаній та швидко отримати свої гроші.

Що робити, коли терміново потрібні гроші?

Існує кілька популярних рішень питання де взяти гроші терміново, або, як же кажуть, срочно. Деякі позичальники вирішують звернутися до родичів і взяти невелику суму, покладаючись на відсутність відсотків і можливість швидко отримати таку позику. Але, на практиці, у родичів або друзів далеко не завжди є потрібна сума, а подібні позики часто псують відносини.

Також можна взяти банківський кредит під заставу. Але ті, хто вже стикався з подібним, знають недоліки цього підходу. Якщо Ви шукаєте, де взяти гроші і вибираєте для цього банк, то потрібно знати про довгих чергах в банках, тривалий розгляді заявок, а також про те, що банк дає згоду вельми нечасто.

Якщо терміново потрібні гроші, то можна також оформити банківську картку і скористатися невеликим кредитним лімітом. Але карта зазвичай дає досить невеликий ліміт і його не завжди вистачає, та й отримати таку кредитку іноді не просто.

Найбільш зручним варіантом є МФО. Ці компанії мають такі переваги:

  • швидкий розгляд заявок;
  • позики онлайн, не виходячи з дому;
  • можливість отримання позик готівкою;
  • лояльність практично до всіх клієнтів;
  • подати заявку можна цілодобово через Інтернет.

Де взяти 10000 грн. терміново

На нашому сайті є компанії, які видають такі суми в борг до зарплати. Але потрібно розуміти, що це досить великі суми, і далеко не всі компанії готові позичити їх. Тому, якщо Ви шукаєте, де взяти гроші, потрібно бути до цього готовим.

На нашому сайті є проста порівняльна таблиця. Щоб знайти компанії, у яких можна взяти гроші, потрібно подивитися в поле «Максимальна сума». Так ви можете побачити компанії, які можуть видати вам 10000 грн. або навіть більшу суму.

Якщо дуже терміново потрібні гроші і Вас влаштовують загальні умови, просто натисніть «Заявка на кредит», Ви перейдете на сайт компанії, де зможете оформити заявку. Після схвалення кредиту, кошти будуть переведені на Вашу карту або видані готівкою у Вашому місті.

Де взяти 5000 грн. терміново

Таких компаній, які готові видати 5000 грн. своїм клієнтам, набагато більше. Щоб відшукати їх, також скористайтеся таблицею на нашому сайті і подивіться, у яких МФО максимальна сума така ж або більша.

Майте на увазі, що у деяких компаній стаж клієнта може впливати на максимальну суму. Чим частіше Ви берете і повертаєте позики, тим більший розмір позики, яку Ви можете отримати.

Якщо шукаєте, де взяти 5000 грн. терміново, просто виберіть відповідну МФО на нашому сайті і натисніть кнопку, щоб подати заявку. Після декількох хвилин розгляду, вся сума буде переведена на вашу карту або Ви зможете забрати кредит готівкою.

Де взяти 1000 грн. або 500 грн. терміново

Отримати позику на 500 або 1000 гривень ще простіше. Більшість компаній легко видають подібні суми практично всім клієнтам.

Якщо терміново потрібні гроші, порівняйте кредитні організації зі списку на нашому сайті. Також перегляньте процентні ставки та інші умови. Багато з них надають кредити під 0% для нових клієнтів. Оскільки сума невелика, переплата по кредиту також буде досить незначною. Щоб дізнатися відсоток за позикою, скористайтеся кредитним калькулятором на сайті обраної Вами компанії.

Є два основних способи отримання таких позик. Якщо потрібні гроші терміново на карту, тоді введіть номер Вашої банківської картки. Якщо потрібна готівка, її можна отримати через офіси компаній.

Відповіді на часті запитання (FAQ)

Як взяти онлайн кредит?

  • Потрібно скористатися нашим сайтом, порівняти умови кредиторів та вибрати найкращу пропозицію. Після цього перейти на сайт кредитора і оформити заявку на кредит.

Які вимоги до позичальника?

  • Основні вимоги це – вік від 18 до 70 років, наявність паспорта та ІПН, а також наявність стабільного джерела доходу.

Чи можна отримати гроші готівкою?

  • Більшість компаній працюють онлайн і видають кредити на картку. Але є і такі, що мають офіси у різних містах України, тому Ви можете звернутися в такі компанії і отримати гроші готівкою.

Чи можна взяти кредит і не платити відсотків?

  • Багато компаній дають новим клієнтам перший кредит під 0%. Це означає, що Ви можете взяти кредит і не платити відсотків. Проте, це стосується тільки першого займу.