Все що оточує нас схильне до старіння. Така теза буде вірною щодо особистих речей, автомобілів і нерухомості. Якщо особисті речі періодично оновлюються, то з нерухомим майном справи йдуть складніше. Адже дуже мало хто може дозволити собі купувати квартиру з ремонтом або будинок. Альтернативним виходом буде – взяти кредит для ремонту житла, щоб освіжити обстановку або створити затишок у щойно придбаній квартирі.

Знайдено 13 кредиторів
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-16 дн. 2 % 18-70 200 грн. 7000 грн.
Детальніше
Перший кредит - до 7000 грн. під 0,01 % (до 16 днів)
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Сслоун кредит онлайн
Так 1-30 дн. 1.65 % 18-65 400 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит до 10000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.5 % 20-65 500 грн. 4000 грн.
Детальніше
Кредит онлайн за 10 хвилин (під 0,01%)
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Акція
Кредит \\
Так 1-31 дн. 1.79 % 18-70 100 грн. 5000 грн.
Детальніше
Кредит "Осінній" — під 0%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Так 1-30 дн. 1.9 % 20-69 500 грн. 15000 грн.
Детальніше
Перший кредит – до 6000 грн. під 0,01%
Кредитор Перший кредит
безкоштовно*
Можливі терміни ДРС(%)* Вікове
обмеження
Мінімальна сума Максимальна сума
Ні 1-60 дн. 2 % 18-60 400 грн. 10000 грн.
Детальніше

Але ось проблема, готівки для ремонту, як завжди, немає, і в такому випадку слід звернутися за цільовим кредитом на капітальний ремонт будинку або квартири. Такі кредити хороша альтернатива, займу грошей у родичів або знайомих.

Кредит на ремонт будинку – можливість поліпшити поточні житлові умови без необхідності тривалого збору грошей. Кредит на ремонт квартири часто потрібно в разі, якщо позичальник планує провести капітальне перетворення: демонтувати та встановити нову сантехніку, виконати перепланування кімнат, змінити дизайн, оновити меблі та ін.

У цій статті ми розглянемо позитивні і негативні сторони кредитів на ремонт в Україні.

Умови кредиту на ремонт квартири

Мікрофінансові організації (далі МФО) готові запропонувати клієнтам різні програми споживчих кредитів на ремонт квартир або покупку меблів. Вибір програми в основному залежить від масштабності та необхідної грошової суми. Кредити на ремонт в основному мають нецільове призначення, клієнт отримує гроші і може витрачати їх на свій розсуд. Головний недолік такого кредитування – високі відсотки, за рахунок яких кредитор компенсують можливі ризики неповернення грошей. Зменшити фінансове навантаження можливо надавши заставне майно. Таким чином ви підтвердите МФО свій намір повернути взятий кредит на ремонт квартири або будинку.

Чи варто звертатися за мікрокредитом на ремонт?

Основна відмінність кредиту на ремонт між МФО і банком, це оформлення онлайн, і кількість документів для його отримання. Банк завжди вимагає особистої присутності позичальника в відділенні, підтверджуючих документів про платоспроможність, наявності офіційного працевлаштування. Мікрофінансові організації більш лояльні до своїх позичальників: оформлення онлайн, видача готівкою, рішення протягом 15 хвилин.

Взяти кредит на ремонт будинку або квартири можна в багатьох українських банках, кілька типових умов кредитування:

  • Новим клієнтам видають до 30 тисяч гривень на термін до 5 років. Щорічно нараховується 15% + додаткова щомісячна комісія в розмірі 2,35%.
  • Споживчий кредит можна взяти на кредитну карту, максимальний ліміт – 50 тисяч гривень. На кредитування в банку діє пільгова річна процентна ставка – 0,01%, при цьому за використану суму щомісяця доведеться заплатити 3,99%.
  • Кредит на ремонт новобудови або квартири в старому фонді можна отримати готівкою в банківському відділенні. Позичальникам є до 200 тисяч гривень на термін до 3 років, щорічно нараховується до 45% (залежить від суми позики).

Ще один вигідний варіант – розстрочка в самих точках продажу будівельних матеріалів, меблів, сантехніки та інших товарів, які можуть знадобитися для ремонтних робіт. Розстрочка вигідна тим, що при погашенні позики на ремонт протягом пільгового періоду на суму практично не нараховуються відсотки (часто не перевищують 0,01%). При підписанні договору звертайте увагу на можливі підводні камені.

Взяти кредит на ремонт квартири можна і в мікрофінансових організаціях. Співпрацювати з подібними фірмами вигідно в разі, якщо потрібна невелика грошова сума на короткий час.

Позику можна оформити в режимі онлайн без відвідування офісу, при цьому гроші можуть бути перераховані на банківський рахунок, банківську карту, електронний гаманець тощо. Процедура отримання швидкого позики максимально спрощена:

  1. Вибір підходящої організації в залежності від суми, строку та відсоткової ставки;
  2. Заповнення анкети із зазначенням особистої і контактної інформації;
  3. Завантаження документів, що засвідчують особу і підтверджують платоспроможність;
  4. Відправка заявки на розгляд кредитним менеджерам.

Розгляд запиту не може тривати довше 30 хвилин, в МФО готові співпрацювати навіть з клієнтами з відкритими простроченням, тому заявки схвалюються з ймовірністю вище 90%. Гроші надходять на рахунок позичальника миттєво, після цього їх можна використовувати на свій розсуд.

Але перш ніж взяти кредит на ремонт квартири, важливо пам’ятати, несвоєчасно повернуті гроші, це штрафні санкції.

Як оформити кредит на ремонт квартири в МФО

Отже, ви 100% вирішили взяти гроші в борг у МФО. Що для цього необхідно? На нашому сайті вибираєте вподобану Вам компанію, вивчіть умови надання кредиту. Як правило, при оформленні першої позики онлайн на ремонт, умови практично однакові – це пільгові перші кредити на ремонт, з практично “нульовий” процентною ставкою, близько 0,01% за перший місяць використання.

Переходьте на сайт обраного МФО, заповнюєте анкетні дані ПІБ, номер телефону, ІПН. Інформація необхідна для отримання споживчого кредиту на ремонт квартири і покупку меблів мінімальна, і не має принципових відмінностей для різних МФО. Чекайте рішення по вашому кредиту, після підтвердження, яке надійде на номер телефону вказаний при реєстрації, дайте свою згоду на отримання кредиту за допомогою SMS. Протягом декількох хвилин гроші прийдуть на Вашу карту.

За допомогою МФО, ви можете створювати фінансовий продукт, наприклад: банки не надають розстрочку для ремонту, не проблема зверніться в МФО за кредитом на ремонт житла, створивши свій індивідуальний план. Як? Дуже просто. Напишіть план ремонту, витрат на матеріали та роботи. Розділіть його за часом, і сміливо звертайтеся за кредитом слідуючи своїм планом. Виконавши перший етап, погасивши кредит, ви зможете оцінити особистий фінансовий стан прийнявши рішення – чи приступити до другого етапу або перенести його початок.

Чи варто брати гроші на ремонт квартири або будинку – рішення виключно за Вами. Ми ж в свою чергу хочемо тільки нагадати Вам що, даючи згоду на отримання позики онлайн, Ви берете чужі гроші на час, а віддавати доведеться свої і назавжди.

Moneyveo.ua

Moneyveo.ua – кредитор, який пропонує невеликі короткотермінові позики для повнолітніх громадян України. Цей кредитор зарекомендував себе як надійний партнер для […]